ostaňme v spojení!

svadobný kameraman kontakt

priestor pre otázky a kontaktný formulár

 

pripravení? môžme začať plánovať

4 + 6 =

Kontaktný formulár niekedy nespolupracuje. Ak do 6 hodín od odoslania formulára nedostanete odpoveď, kontaktujte ma priamo telefonicky alebo napíšte priamo email na tomas@byorosi.com

sledujte moju prácu 

& vaše príbehy

tomas@byorosi.com

+421915077633

pripravení? môžme začať plánovať

11 + 8 =

Do svadby času dosť? Svadobný kameraman kontakt. Sledujte ma na Instagrame!

svadobný film USB

faq – často kladené otázky

Kde pôsobíš?

Prídem za Vami kamkoľvek, pôsobím po celom Slovensku. 

Ako a kedy odovzdávaš výsledné video?

K spracovaniu každej svadby pristupujem veľmi zodpovedne a snažím sa vyťažiť maximum zo záberov, ktoré sme natočili. Tento proces zaberie násobne viac času ako ten strávený za kamerou, aby ste boli s výsledkom spokojní. Preto v zmluve uvádzam, že dodanie môže trvať aj 90 dní, v závislosti od obdobia v sezóne.

Natáčam v 4K aj FullHD kvalite. Export videa je do FullHD rozlíšenia /1920×1080/. Video odovzdávam podľa zvoleného balíčka – online a v drevenej krabičke na USB kľúči.

Ako prebieha natáčanie počas svadobného dňa?

Podľa dohody začínam s natáčaním príprav ženícha a nevesty. Snažím sa aby bola atmosféra uvoľnená a “nazbieram” všetky detaily ktoré mi neskôr pomôžu dotvoriť príbeh.

Niekdy je potrebné budúcich mladomanželov “popostrčiť” správnym smerom, najmä počas príprav a portrétov, veď je to predsa prvý krát 🙂 Inak sa počas dňa snažím čo najmenej rušiť a zasahovať do priebehu.

Počas odobierky, obradu, príhovorov používam na kvalitnejší audio záznam klopové mikrofóny a externý audio rekordér.

 

Natáčaš sám?

Vždy, keď je to možné ( okrem balíčku KLIP ), mám so sebou asistenta ktorý obsluhuje druhú kameru. Samozrejme ešte pred svadbou presne viete, či prídem sám, alebo budeme dvaja.

Môžeš nám urobiť aj fotky?

Byť hlavným kameramanom tak dôležitej udalosti akou je svadba si vyžaduje množstvo sústredenia, plánovania a naustále detailné upravovanie parametrov kamery. Som rád, keď stíham pridať storku na Instagram 🙂

Fotograf fotografuje. Kameraman natáča. Sú to dve veľmi príbuzné a zároveň veľmi odlišné profesie a ak Vám niekto ponúka túto kombináciu v jednej osobe, bol by som obozretný a vyžiadal si portfólio pred uzavretím zmluvy.

Späť na portfólio&cenník